Casa Quiosque Villa
| Internet Rum med Wi-Fi Gratis Wi-Fi | Gratis parkering | Privat strand Strand |
| Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Rökning förbjuden Rökfria rum | Barnvänligt Barnklubb Lekplats för barn |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Casa Quiosque Villa Jaguaruna kan du besöka Camacho, som ligger cirka 4 km bort.
Den här villan har ett väldigt bra läge cirka 5 minuters gångavstånd från Praia do Camacho. Gästerna kan besöka Cardoso Surf Camping, som ligger inom 4,1 km från denna villa, eller kolla in Santa Marta Lighthouse, som ligger cirka 3 km bort.
I Casa Quiosque Villa finns matplats och uteplats tillsammans med luftkonditionering för gästernas bekvämlighet. Det finns också snabbt internet och plattskärms-TV med satellitkanaler. Badrumsfaciliteterna på det här boendet inkluderar också en handikappdusch och en separat toalett. I badrummen finns också hårtorkar för extra komfort.
Middagsalternativen inkluderar matplats, kompletta med te-/kaffebryggare. Gästerna kan också använda vattenkokare, kylskåp och köksredskap för att förbereda sin egen måltid.
- Lokala sevärdheter
- Santa Marta Lighthouse3,6 km
- Sambaqui4,6 km
- Praia do Cardoso3,8 km
- Praia do Camacho250 m
- Igreja Adventista500 m
- Cigana2 km
- Camacho1,9 km
- Cardoso Surf Camping4,5 km
- Prainha4,8 km
- Cardoso Beach3,4 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Gratis Wi-Fi
- Gratis parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Privat strand
- Eldstad
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Jacuzzi
- Utomhusbad
Service
- Sällskapsdjur bekvämligheter
På rummet
- Rum med Wi-Fi
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Bordsspel
- Lekplats för barn
- Barnklubb
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa Quiosque Villa?
Ja, Casa Quiosque Villa tillhandahåller WiFi i allmänna utrymmen. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till Casa Quiosque Villa?
Ja, husdjur är tillåtna på Casa Quiosque Villa.